• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Zdraví pro Vaše děti

Tisk Email

lucivna_01

Milé maminky, i Vaše dítě má nárok strávit ozdravný, léčebný pobyt v luxusním lázeňském zařízení bez ohledu na to zda na to finančně máte nebo ne. Nemusíte šetřit, půjčovat si a cestovat dlouhé hodiny k moři, vždyť horské klima, čistý vzduch, pozitivní intenzita ultrafialového záření, přirozený aerosol a mnohé další faktory, které blahodárně působí na onemocnění dýchacích cest, jsou Vám a Vašim dětem plně k dispozici u nás na Slovensku. 

lucivna_02Onemocnění dýchacích cest a různé alergie mají výrazně rostoucí tendenci a to způsobuje zejména znečištění našeho životního prostředí. Den co den jsme vystaveni velkému množství škodlivin, které nám následně způsobují alergické či astmatické onemocnění. Bronchiální astma, chronická bronchitida, obstrukční choroba plic či jinak způsobené poškození plic jsou v dnešní době zvládnutelné a léčitelné. Farmakologická léčba je často nutná již od útlého věku dítěte. Vysokoúčinná a efektivní je i nefarmakologická forma léčby onemocnění dýchacích cest v lázeňských zařízeních k tomu určených. Podstatou tohoto typu léčby je klimatoterapie v kombinaci s rehabilitací zaměřenou na dýchací systém a respirační fyzioterapii. „Rehabilitace při nemocech dýchacích cest má léčebný i preventivní význam. Absolvováním léčebného pobytu dochází ke stabilizaci stavu, stimulaci imunitního systému dítěte, snižování frekvence respiračních infekcí a redukci následné antibiotické léčby. Klimatoterapie v každnom ročním období představuje využívání přírodních benefitů ve formě lokální flóry a klimatických podmínek, které Tatranské lázně Lučivná v plné míře nabízejí, " říká primářka MUDr. Barbora Jančeková.

Jak na to?

lucivna_03Lázeňská péče je poskytována dětem ve věku od 3 do 18 let. Návrh na léčbu Vám vystaví praktický lékař pro děti a dorost, ORL lékař, alergolog, imunolog, pneumoftizeolog nebo chirurg. Návrh na lázeňskou léčbu je následně zaslán do zdravotní pojišťovny, kde ho schválí revizní lékař. Pokud Vaše pojišťovna nemá uzavřený smluvní vztah žádejte, aby ho uzavřela. Se všemi pojišťovnami máme předsmluvní vztahy. Stanovení délky lázeňské péče pro děti a dorost na 28 dnů. Rodič se může zúčastnit lázeňského pobytu s dítětem jako doprovod. Cena pro průvodce odsouhlaseného pojišťovnou je velmi přijatelná a závisí na typu ubytování. Lázně Lučivná vycházejí vstříc i maminkám či tatínkům, kterým zdravotní pojišťovna neschválí doprovod v rámci pojištění. Jak? Jako průvodce-samoplátce. Ceny pro průvodce jsou jen o málo vyšší. Např. v měsíci březnu je pobyt průvodce s dítětem zcela zdarma! I v ostatních měsících Vám rádi vyjdeme vstříc ve formě výrazných slev.

Kde?

lucivna_04Tatranské kúpele Lučivná začaly svou historii psát jako sanatorium již v roce 1872 a v poskytování kvalitní lázeňské péče pokračují i v současnosti. V roce 2008 prošly lázně kompletní a komplexní rekonstrukcí a to použitím čistě ekologických materiálů s ohledem na zdravotní stav pacientů. Lázně Lučivná jsou právem vnímány jako největší, nejluxusnější a nejmodernější dětské lázně na Slovensku, jejichž komfort má právo užívat si každé dítě trpící onemocněním dýchacích cest. Tatranské klima a čistý vzduch podporuje hlavní zaměření lázní v poskytování celoroční lázeňské léčby výlučně dětským pacientům s netuberkulózními onemocněními dýchacích cest. Léčba je zaměřena především na: Recidivující katary horních cest dýchacích, alergické rýmy, recidivující bronchitidy, sinobronchitidy, astmatickou, spastickou a obstrukční bronchitidu, bronchiální astma, stavy po opakovaných zánětech plic, stavy po plicních operacích a dermorespirační syndrom.
Lázně Lučivná se nacházejí v přírodním lesoparku o rozloze 30 ha v nadmořské výšce 816 m n.m. Tato nadmořská výška v kombinaci se specifickou flórou, podpořena léčebnými procedurami se špičkovým diagnostickým a terapeutickým vybavením a odborným personálem, jsou předurčeny k tomu, aby zlepšily zdravotní stav Vašeho dítěte. Odborný a specializovaný personál lázní Lučivná poskytuje komplexní lázeňskou léčbu ve formě: klimatoterapie, skupinové a individuální léčebné tělesné výchovy a léčebné rehabilitace, inhalační léčby, elektroléčby, světloléčby, teploléčby, klasické a reflexní masáže, finské, parní, bylinkové a infra sauny, bazénu, hydromasážních van, skotských střiků a floatingu ("solné vajíčko" neobvyklá metoda relaxace těla, založená na stimulaci dokonalého prostředí Mrtvého moře).

Pohodlí a komfort pomáhá léčit

Ubytování je poskytováno v 2-5 lůžkových pokojích a apartmánech v léčebných domech Limba, Borievka, Topol, Javor, Jedla a Smrek v různých stupních standardu s nejmodernějším vybavením. Ve vybraných typech LD je možnost bezplatného ubytování dalších dvou rodinných příslušníků během pobytu. Vládne zde příjemná rodinná atmosféra s absolutním komfortem domácího prostředí. Součástí služeb je bezplatné půjčování notebooků s wi-fi připojením na internet v celém areálu lázní.

I volný čas, hry a relax léčí

lucivna_05Kulturní program nabízejí animátoři volného času ve společenském sále, kde mají malí pacienti k dispozici kino, divadelní vystoupení a diskotéky. Výlety soukromým autobusem za přírodními, historickými a kulturními zajímavostmi v blízkém regionu Tater a Spiše jsou samozřejmostí a jsou bezplatné.  ZIMA : V tomto ročním období mají klienti k dispozici bezplatné užívání kluziště se službami půjčovny bruslí a přileb. Lyžařský vlek je přímo v areálu také s půjčovnou lyží a bot, běžecká, sáňkařská a snowtubingová dráha doplňují široké spektrum volnočasových aktivit. Ski bus Vás bezplatně dopraví na 3-4 lyžařská střediska. V případě nepříznivého počasí si Vaše ratolesti mohou zpříjemnit pobyt v tělocvičně, fitness centru a wellness či indoorové prostorné a nadstandardně vybavené herně s dohledem.  JARO, LÉTO, PODZIM: Dětská hřiště se skluzavkami, prolézačkami, houpačkami, kolotoči a s píškovišti, zahradní ohniště a rodinné oddychové altánky, nová hřiště-tenisové, plážové volejbalové, plážové nohejbalové, fotbalové, badmintonové, streetbalové, volejbalové a petangové, dále jsou k dispozici zahradní kuželky, šachy a stolní tenis. Dětem je plně k dispozici půjčovna kol a koloběžek. Všechny tyto atrakce jsou bezplatné.

Nezapomínáme na školní povinnosti

Samozřejmostí Tatranských lázní Lučivná je lázeňská škola, jejíž osnovy jsou během léčby propojeny se školou dítěte a v případě potřeby je zajištěna on-line komunikace se školou. Soukromá základní škola Osika pomocí kvalifikovaných pedagogů a nejmodernější multimediální výpočetní techniky zajistí plynulý výukový proces vašeho dítěte, jakoby bylo ve vlastní škole.

Kvalitní a zdravá strava je součástí léčby

lucivna_06Stravování je pro Vás metodicky řízené odborným asistentem výživy ve spolupráci s ošetřujícími lékaři. Lázně Lučivná poskytují celodenní stravování dětí a doprovodu ve dvou jídelnách s obsluhou v souladu s platným dietním režimem. Racionální a širokospektrální stravu doplňuje i bezlepková, bezalergenová, šetřící, bezmasá, redukční a diabetická dieta v souladu se zdravotním stavem Vašeho dítěte. Ke zpříjemnění chvil Vám slouží i restaurace a čajovna Bonsaj s celodenním provozem, jejíž bezprostřední součástí je knihovna, velkoplošná plazmová TV, terasa s výhledem na dětské hřiště, sportoviště a samozřejmě okolní nádhernou a léčivou přírodu.

Myslíme na bezpečnost

Areál lázní Lučivná je bezprostředně oddělen od okolí a je monitorován bezpečnostními kamerami. V celém areálu je výluka jízdy na motorových vozidlech, takže Vaše ratolesti jsou v absolutním bezpečí během celého pobytu v opravdu nejmodernějších a největších dětských lázních na Slovensku. Těší se na Vás příjemný personál v srdci harmonického tatranského lesoparku v Lučivná. Takže neváhejte a oslovte ošetřujícího lékaře Vašeho dítěte a žádejte to, na co máte nárok - na to, aby Vaše dítě žilo zdravější a plnohodnotný život bez inhalátoru.
Bližší informace Vám rádi poskytneme na: tel. č. +421 524 314 500.

www.kupelelucivna.sk
 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:42 )