• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Chci už konečně a napořád zhubnout!

Tisk Email

aries01

Je jen malé procento těch, kteří si bez omezení a hlavně následků mohou dopřát sladká či tučná jídla. Statistika jasně uvádí, že lidí, trpících nadváhou a obezitou žije u nás přes 70%. Kolikrát začínají s různými dietami a těší se, že to už musí vyjít. Sláva, za týden váha ukáže o 4 kg méně. Přichází však únava, podrážděnost, nespavost, v práci se nedaří, chybí energie... A najednou je pevná vůle pryč. Následuje plenění ledniček a dieta je ta tam.

 Proč má většina tzv. diet podobný scénář? Je to prosté. Kila, která na začátku diety vydáme, nejsou nic jiného, než voda. Tělo ji nuceně vylučuje. Držíme-li vysokoproteinovou dietu, tělo vyrábí dostatek energie a zpracovává proto především bílkoviny. Ledviny vylučují toxické látky, které jsou důsledkem nedokonalého zpracování tuků a nevyužitého dusíku z bílkovin. Po návratu k normální stravě se  voda do těla  opět doplňuje (všem známý jo-jo efekt). To, že se organizmus vzbouří, je vlastně naše štěstí, neboť většina takto vedených diet by vedla k rozvratu metabolizmu v našem těle. Podstata neúspěchu je v tom, že většině lidí chybí odborné znalosti, díky kterým by jinak správně zvolili postup redukce nadváhy. Proto je dobré navštívit specializované pracoviště, kde se nejlépe pod lékařským vedením lze trvale zbavit přebytečných kil.

aries02ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o.

je připravena pomoci všem, kteří mají dostatečnou dávku odhodlání svou tělesnou váhu snížit. V první řadě musíme odhalit příčinu nadváhy. S ohledem na zdraví našich klientů je bezesporu moudré poradit se s osobním lékařem o vhodnosti diety. Jsme připraveni klienta doporučit na specializované pracoviště k podrobnému vyšetření metabolizmu. U nás pod dohledem lékaře provedeme pomocí analyzačního přístroje Body Analyzer NS20 měření tělesného tuku, aktivní svaloviny a dalších veličin těla. Ze získaných výsledků provedeme rozbor současného stavu a navrhneme program dlouhodobého snižování nadváhy. Důležitá je motivace a stanovení rozumného tempa snížení váhy . Týdenní redukce o půl kilogramu se může jevit netrpělivým jako příliš pomalá, opak je pravdou. Vždyť takto stanovený úbytek tukové tkáně je za měsíc až 2 kilogramy,  za rok můžeme snížit váhu o 20 - 25 kg a dostat  se tak na optimální váhu. K tomu, aby kila pravidelně ubývala, máme pro klienty připravené zařízení , které donutí tělo tukovou tkáň účinně redukovat.

Vacu Shape proffesional

Aktivita probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut. Tělo od pasu níže se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena ponejvíce tuky a asi jen 1/5 tvoří cukry. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který je zapojen do odvádění metabolických zplodin. Dokonalé prokrvení pokožky a komprese kyslíku, vitamínů, minerálních látek a enzymů pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci pružnější a jemná. Je potřeba trénink na Vacu Shape opakovat 5 – 10 x pro stabilizaci výsledku snažení.

aries03Lymfodrenážní přístroj MK – 300

Lymfatická masáž MK-300 podporuje oběh krve a lymfatického systému v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech rukou a nohou. Opakovaným působením na svalové tkáně, stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů se v 6-ti krocích léčí otoky a bolesti v rukou a nohou a také se obnovuje jejich činnost po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí. Léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti v těhotenství, vyrovnává tlak, likviduje tuk. Lymfatická masáž MK-300 je technicky profesionálně zpracovaný přístroj, který výborně doplní na závěr  ostatní procedury.

Dream Healther  MM - 7500 S

Lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku, zejména v okolí břicha a tuku z vnitřních orgánů. Toho je dosaženo pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterární symetrickou amplitudovou energii. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolizmu, a tím pokračuje spalování tuku i po skončení cvičení. 10 minut práce přístroje odpovídá běhu na vzdálenost 10 km!

Med Contour

Nový progresivní kavitační systém. Jde o proces rychlého vytvoření a následného popraskání miliónů mikro bublinek v tekutině. Působením ultrazvuku přecházejícího do fáze nízkého tlaku bublinky nabývají objem a jsou stlačeny a následně ve fázi vysokého tlaku UZ dochází k jejich implozi a to vede k prasknutí buněčné membrány, a tím rozrušení tukových buněk. To vše se děje v dokonalém bezbolestném komfortu, kdy  klient relaxuje a práci přístroje na těle vnímá pohodově.

aries04Kolagenárium

Stimulační kolagenové zařízení, které stimuluje buňky, které tvoří kolagen – základní vlákna, která mají za úkol udržet pokožku mladou a pružnou. Během biofotomodulace zvyšují fibroblasty (buňky) svou produkci až 4x . Světlo o vlnové délce 633 nm je pro stimulaci kolagenu nejvhodnější. Kolagenová vlákna jsou proteiny, které tvoří velmi silná vlákna. Tato vlákna mohou být v kůži obnovována.
Velmi vysokými dávkami fototerapie je prokatatelně stimulována právě tvorba kolagenních vláken. Proces se nastartuje a trvá několik týdnů. Výsledkem je mladistvá a pružná kůže obličeje, dekoltu a jiných partií těla.

Masážní křeslo

Pro relaxaci po cvičení a jiné fyzické námaze. Nastavitelné programy zahrnují jak celkovou masáž zad a dolních končetin, tak navodí i psychickou pohodu po stresovém dni. Výborně napomáhá k dosažení pocitu svěžesti a celkového zklidnění. Můžeme nastavit program antistresový, po vysoké svalové aktivitě, při poruchách spánku, anticelulitidový program.

Přístroj Eximia X ATTRACTION

Moderní zařízení určené pro velice účinné procedury pomocí vakuové technologie - Endolift. Procedury jsou určené nejenom pro zeštíhlení, drenáž a zpevnění těla, ale i pro procedury, určené na ošetření obličeje, podbradku a dekoltu. Endolift nabízí jedinečnou kombinaci synergie silného magnetu a Endolyft systému. Spojením těchto excelentních metod nabízí krom nevídaného komfortu klienta i  dlouhotrvající a  viditelné výsledky, dosažené v krátkém čase. Spojením účinků Eximia X attraction a  Med Contour je redukce nadváhy nechirurgickou cestou velmi účinná a rychlá.

ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o.
Adresa pracoviště:
Velký Třebešov 118,
PSČ 552 03
mobil.: 602 405 988, 736 533 615
Pevná linka: 491 453 272
fax.: 491 451 936
www. ariesceramic.com
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:42 )