• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Jak jsme to rozjeli - VISAGE

Tisk Email

visage

Asi takto bychom mohli jednou větou shrnout akci, která zahájila a pokřtila prodejnu a kavárnu v Olomouci. Jako profesionálové máme už nějakou tu sedmou přehlídku za sebou, ale jako nováčci jsme se poprali s tou osmou, která byla výjimečná. Výjimečná právě tím, že jsme otevírali a křtili prostory naší prodejny. Náš tým měl naprosto jasně a zřetelně vypracován bojový plán jak to všechno rozjet, ale ten nahoře nám kladl stále nové překážky. Když se bojová fronta jménem adresa ustálila a prostory byly stanoveny naprosto jasně, následovalo už jen splnění data, které jsme stanovili na 29.3.2013 v 19 hodin. Toto magické datum způsobilo, že celý tým naší redakce den před akcí leštil a velebil prodejnu k slavnostnímu otevření. Jako odměnu jsme si  dali výborný pivní mok v nedaleké hospůdce. Obyčejně máme dobrou výdrž, ale leštění nás natolik zmohlo, že na baru z nás moc na útratě nevydělali, ale posezení s přáteli a zhodnocení situace bylo inspirující pro další den.

visageAkce se rozjíždí...

Následující den byl plný napětí. Prodejna vychystaná, vypucovaná, zboží v regálech, šaty na štendrech. Od minulých přehlídek jsme zvyklí na větší prostory, ale tentokráte prostory byly menší a my celou akci chtěli pojmout více osobně. Takže než jsme se naučili pochopit slovo  „redukce“ uběhlo celé dopoledne. Náš zvukař se v odpoledních hodinách uchýlil do rohu mezi regály a tam si mixoval aktuální hitovky. Paní Lakomá z Agentury HIT si opečovávala své svěřenkyně, které nám večer měly předvést kolekce, které na prodejně byly a stále jsou ke koupi. Odpoledne proběhlo klidně a bez vážných a radikálních úprav, zkrátka jsme usoudili, že jsme připraveni. Kolem šesté hodiny večerní začala galerie ožívat. Moderátor Jan Řihošek si krátil čas posrkáváním italské kávy z našeho baru – mimochodem velmi chutné – a barmanky leštily sklenice a následně plnily chutnou tekutinou jménem víno.

Dámy a pánové jedeme z kopce!

Po sedmé hodině večerní už se zaplnila poslední místečka a show mohla začít. Na prodejní galerii se předvedla kolekce značky Codia. Tato společnost předvedla aktuální kolekci letních šatů pro tento rok a kostýmky pro dámy - podnikatelky. Společnost Codia nabízí šaty s moderními vzory a velkým rozpětím velikostí. Tedy i korpulentní dámy si přijdou na své. Kolekce byla doplněna kabelkami značky Triton. Tato značka je známa výrobou kožených kabelek. Od peněženek a pánských etuí po aktovky a kabelky pro dámy se společnost Triton významně podílela na doplňcích při předvedení kolekce business kostýmků. Naopak společnost J.K.Trade dodala kabelky odlehčeného a zajímavého městského stylu. Kabelky s roztomilými oušky a barevnými variacemi doladily především kolekci módního salonu Deny - Zdeny Kuřitkové. Kdo má rád originalitu a je vyznavačem ruční práce, ocení tyto modely pro jejich dokonalost. Každý model je originál a je to znát. Paní Zdena Kuřitková používá techniku jménem batikování a paličkování. Všechny modely jsou originál a tak se vám nemůže stát, že naleznete dva stejné kousky.

visage

Léto se blíží a svou kolekci předvedla i firma Elasko. Plavky značky Elasko jsou sexy, nápadité a pro všechny věkové kategorie i velikosti. Zkrátka pro každého. Sladkým bonbonkem celé přehlídky byly šaty návrhářky Brigity. Kdo má rád extravaganci a originalitu mohl si vychutnat rozmanitost předvedených modelů.
A protože byl večer správně rozjetý, nic nám nebránilo v něm i pokračovat. Víno teklo proudem a stoly se prohýbaly pod mísami, které byly plné šunkových a sýrových dobrot. I vyznavači sladkostí si přišli na své. Večírek se rozproudil i natolik, že pár odvážlivců v rytmu latinskoamerického stylu předvedl taneční kreace pro obdiv přihlížejících. A že nejsme žádní troškaři, tak jsme i přitvrdili. Disko hudba se pomalým a lstivým krokem přiblížila té rokové a několik lehce ovíněných návštěvníků se pustilo do rokerských kreací. Na parketě to vřelo a dokud nám nesebrali repráky, vřelo by to nejspíš až do rána. A že se nám večer povedl bylo znát, vlastně se nám ani nechtělo domů.

visageProsíme repete!

Utekl další měsíc a my pro své návštěvníky přichystali další přehlídku. Ano, přiznávám se, vlastně jsme se rozhodli tyto akce chystat každý měsíc. Takže vážení přátelé ano, každý měsíc se můžete těšit na módní lahodu. A  abychom vás správně navnadili nechybí u této reportáže i několik zdařilých snímků z obou akcí.

Další akční večer

Druhá módní přehlídka byla v duchu kouzla vinotéky Marcus. Lahodné víno prvotřídní kvality dostalo uznání. Harmonie vůně, barvy a chuti uváděla všechny do extáze labužnictví. A když k tomu naservírujete kus rozmanité módy, dostanete vytříbenou chuť správně pojatého večera, plného vína, zpěvu a žen, protože když se pije víno je svět krásnější. Galerie předvedla opět širokou a pestrou škálu módy ze svého sortimentu. Prostory poskytly tu správnou atmosféru, ke které víno prostě patří a zábava se opět dostala do toho správného varu. Druhá přehlídka nás přesvědčila, že akce tohoto typu nás nepřestanou bavit. Vždyť móda, občerstvení a zábava je tu „pod jednou střechou“. Co tedy říct na závěr? Vlastně už bylo vše řečeno, přijďte se za námi podívat! Prodejní galerie vám nabídne svět módy a luxusu. Na jednom místě můžete objevit módu, módní doplňky i kosmetiku. Můžete ochutnat pravou italskou kávu dodávanou společností Moka Caffe v příjemných sklepních prostorech a kdo na kávu nemá chuť, může pro změnu zkusit výborná a chutná vína. To vše v nerušeném prostředí, kde vám může dělat společnost hudba a reportáže z našich módních přehlídek. Speciální poděkování patří společnostem, které se na akcích podíleli:
modelingová Agentura HIT, vinařství Marcus, kosmetika Weleda spol.s r.o., kosmetika Aveflor a.s.,Moka Caffe s.r.o., kožená galanterie Triton, J.K.Trade, CODIA DMK s.r.o., módní salon Deny, salon Brigita, rádio Čas, plavky Elasko, Jan Vašíček - přeprava osob, Centrum Semafor Olomouc.
visageVěříme, že jsme vás správně navnadili a že neodoláte a navštívíte Prodejní galerii v Olomouci. Můžete se každý týden těšit z novinek v sortimentu i speciálních akčních slev.
V.K.

ulice 8. května č.p.15
772 00  Olomouc
tel. 734203808

www.modnitrendy.com
www.modni-trendy.eu

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:38 )