• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

Tisk Email

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si vybudovali pozici stabilního, dynamického a respektovaného subjektu na poli zakázkových kuchyní na míru. Významnou roli hraje především v nabídce a realizaci kuchyní v Olomouckém kraji, kde má umístěna dvě kuchyňská a interiérová studia s rozsáhlou prezentací kuchyňských sestav.

Rozhovor s panem Petrem Volkem:

Čím přesně se Vaše firma zabývá?

Především realizacemi kuchyní na míru a mimo této hlavní činnosti se věnujeme také výrobě nábytku do komerčních prostor a prodejem sedacích souprav, vestavěných skříní, obývacích pokojů, ložnic, kancelářského nábytku, koupelen a doplňků do bytu.

Výroba probíhá v moderním závodě za pomocí špičkových technologií a 30 zaměstnanců. Pravidelně sledujeme trendy v nábytkovém designu a nejnovější technické řešení tak, abychom Vám mohli nabídnout produkty nejvyšší kvality a novodobém designu. Řídíme se filozofií nabízet komplexní profesionální přístup ve fázích návrhu, výroby, montáže a servisních služeb. Že se nám to opravdu daří, vyjadřuje certifikát, Česká kvalita“ – nábytek pro zakázkovou výrobu, který jsme získali jako první v České republice v roce 2014. Za dobu své existence jsme zrealizovali více než 1500 kuchyní nejen v Česku, ale také v Evropě i mimo ni.

Proč by zákazníci měli volit mezi tolika výrobci nábytku právě HEVOS? V čem jste jedineční? Viděla jsem, že jste držiteli certifikátu „Česka kvalita“ – nábytek pro zakázkovou výrobu.

Ano, jedná se o prestižní certifikát, který spravuje Asociace českých nábytkářů. Pro jeho užívání je zapotřebí projít důkladnou kontrolou, kterou provádí Asociace českých nábytkářů a nezávislá třetí osoba. Testována je především kvalita výrobků, spokojenost zákazníků, ale také organizace ve firmě. Dodržování parametrů kvality je opakovaně kontrolováno a je ověřována spokojenost zákazníků firmy. V případě negativního hodnocení může být značka odejmuta.

 Jaké kování používáte do kuchyní? Případně od jaké firmy?

Jednoznačně kování od Rakouské firmy Blum. Firma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě. Protože i my chceme, aby vám nábytek dlouho a perfektně fungoval, používáme do našich kuchyní, vestavných skříní a nábytku kování značky Blum. Samotné kování má doživotní záruku, která je poskytována prvnímu majiteli nábytku a to po celou dobu užívání. Během této doby máte při poškození nárok na bezplatnou výměnu veškerého kování.

I Firma Blum má však několik kvalitativních úrovní kování a proto je zapotřebí používat vždy to nejlepší a to kování s hmoždinkami (EXPANDO), protože jen to Vám dokáže zajistit doživotní záruku celého nábytku a ne jen samotného kování.

 V dnešní době jsou čím dál populárnější skleněné obklady za kuchyně. Vyrábíte si je sami?

Zadní skleněné obklady necháváme vyrábět ve sklenářských firmách, které mají nejmodernější CNC stroje. Skla jsou vyrobena z kaleného bezpečnostního extra čirého skla o tloušťce 6mm. Sklo jde nalakovat do více jak 200 barevných variant. Jedině takto vyrobený skleněný obklad Vám dokáže zaručit bezpečnost Vás a Vašich nejbližších.

Jaký typ osvětlení používáte nejčastěji k nasvětlení pracovní desky v kuchyni?

Používáme LED diodové osvětlení u kterého je nejdůležitější, aby byl LED diodový pásek v hliníkovém profilu kvůli odvodu tepla a nedocházelo tak přehřátí pásku a následnému spálení diody. V kuchyni používáme jedině LED pásky s barvou světla neutrální bílá (4000K), což nejvíce odpovídá dennímu světlu a nezkresluje tak barvu potravin.

Máte proti konkurenci i technologické výhody?

Naše firma neustále investuje do nových CNC technologií a tím jsme zákazníkům schopni nabídnout kvalitní výrobky, které dosahují vysoké přesnosti a dlouhé životnosti. V letošním roce budeme opět pořizovat novou velkoplošnou pilu s automatickým skladem. 

 

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho spokojených zákazníků.                                         

 

Olomoucká 13
789 01 Zábřeh

tel: 583 411 163
mob: 733 180 508
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 11 Květen 2017 08:10 )