• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Hubněte s námi

Tisk Email

 nova visage

Úspěšně hubneme a je to vidět!nova visage

Soutěž Nová Visage II probíhá od září a námi vybrané dámy pod dohledem nutriční poradkyně vítězně hubnou. Procházejí výraznými změnami co se týče jídelníčku a podstupují i aktivitu ve fitness, kde se zaměřují na proporce, které potřebují rozhýbat a zvýšit tak svou aktivitu. Jejich nálada je tímto lepší a ne jedna dáma se nám svěřila, že její únava je pryč. Dámy se Vám mohou pochlubit svým úspěchem a jednoduše shrnuto: Všechny jsou vítězky. Každá pro sebe něco udělala a každá pocítila, že zhubnout jde, jen se musí dodržovat stanovená pravidla. Gratulujeme Vám milé dámy. Přinášíme Vám reportáž o tom jak se účastnice soutěže cítí a jaké změny to v jejich životě přineslo. Posuďte sami.

Co vás dovedlo k tomu že se svou postavou už musíte něco pořádného udělat?

Jitka: Do centra Vital jsem přišla v době, kdy jsem začala být nespokojená se svou postavou. Snažila jsem se zhubnout sama, ale nedařilo se mi, i přestože jsem se zaměřila na svůj jídelníček, začala jsem více cvičit a omezila konzumaci sladkostí.

nova visage

Martina: Vždy jsem spojovala štíhlou postavu s lepší kondicí a protože právě ta mi v poslední době chyběla, rozhodla jsem se začít se sebou něco dělat. Vloni jsem začala s manželem jezdit na kole a už nechci být stále poslední.

Vladimíra: Donutil mě k tomu hlavně pohled do zrcadla a taky strach z nemocí. Nechtěla jsem onemocnět třeba cukrovkou, nebo za pár let umřít na infarkt.

Monika: Co mě dovedlo k tomu něco se sebou udělat? Je to určitě váha která se hrnula nahoru častěji než dolů.V minulosti jsem dělala spoustu chyb v domnění, že je to správné, výsledek ale nepřicházel, takže bylo něco špatně. Vlastní snaha se rovnala neúspěchu.

Dana: Dovedlo mě k tomu to, že jsem se necítila dobře, byla jsem stále unavená.

nova visage

Miroslava: Cítila jsem, že něco není v pořádku.

Kateřina: Vedl mne k tomu pohled do zrcadla a fotografie z dovolené, kterou jsem Vám zaslala společně s přihláškou do soutěže. To byla ta poslední kapka, když jsem si uvědomila, že ta betonová dáma vypadá podobně jako já a můj manžel mi to nijak nevyvracel! Na fotce je vidět můj úsměv, ale v srdci to pořádně vřelo.

Alena: Prostě jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas na změnu.

Martina R.: Bylo to víc věcí najednou, ale ty hlavní byly, že jsem nemohla sehnat oblečení, které bych chtěla nosit a druhá když jsem se viděla ve spodním prádle v zrcadle.

Irena: Kupodivu čas, děti se osamostatnily a najednou jsem měla konečně čas sama na sebe.

 

Jaký byl pro Vás začátek? Jak jste se sžila s novým režimem správného stravování?

Jitka: Nový systém stravování mě velice překvapil. Zařadila jsem do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny a zvýšila pitný režim. Dříve moje skladba jídel nebyla nikdy tak pestrá. A hlavně jsem se naučila, jak si správně sestavit jídelníček, zásady zdravé výživy a správně rozvrhnout porce do průběhu celého dne.

nova visage

Martina: Největší změna pro mě byla četnost svačin a hlavních jídel. Neuměla jsem si představit, že budu tak často jíst a že to může něčemu pomoci. Brzy jsem ale zjistila, že se na to dá zvyknout a že i moje tělo se o další svačinku pravidelně hlásí. Ačkoliv teď jím dvakrát víc, přesto jsou výsledky vidět a hlavně se cítím mnohem lépe. Do jídelníčku jsem také zařadila hodně zeleniny a nikdy bych nevěřila, že se mohu zeleninou zasytit.

Vladimíra: Začátek byl poměrně snadný. Šlo to docela rychle, nedělalo mi to žádné větší problémy.

Monika: Začátek zde byl pro mne velmi zvláštní, převracelo se vše naopak např. jíst víc často. Jíst opravdové potraviny co mají živiny.

Dana: Záčatek byl pro mě těžký, nebyla jsem zvyklá jíst 5x denně a hlavně tolik pít.

Miroslava: Musela jsem přeorganizovat hlavně pracovní den, a dodržovat pravidelnost v jídle. Myslím, že se mi daří dodržovat jiná pravidla ve stravování

Kateřina: Začátek byl pro mne velmi příjemný, jelikož jsem zjistila, že mohu jíst mnohem víc než jsem byla zvyklá a přesto šla kila pomalu dolů. Sžití s novým režimem nebylo nijak složité až na neustálé sledování času vhodného pro další porci jídla,vymýšlení a hledání nových receptů, které odpovídají zdravému stravování.

nova visage

Alena: Začátek byl supr. Nový stravovací režim je mnohem náročnější na čas, ale snažím se.

Martina R.: Začátek byl těžký, měla jsem velkou „závislost“ na sladké a byla potřeba silné vůle sladkosti nejíst. Poměrně rychle nejtěžší bylo najít ty „správné“ potraviny.

Irena: Nebylo to jednoduché, musela jsem změnit zajeté koleje. Nějakou chvilku to trvalo, ale teď už v pohodě.

Co je pro vás překvapením, kde jste dělala často chybu, když jste se snažila zhubnout vlastní snahou?

Jitka: Když jsem se snažila zhubnout sama, snížila jsem si vždy počet denních porcí a omezila konzumaci sladkostí. Dřive jsem mezi hlavní chody nikdy nezařazovala svačinky a také můj pitný režim nebyl dostačující zvláště v zimním období.

Martina: Každou čtvrteční hodinu se dozvím něco, co mě překvapí. Mohu ale říct, že nejdůležitější informace pro mě bylo vysvětlení, proč je vlastně důležité jíst každé tři hodiny. Vysvětlení, co dělá žaludek po příjmu jídla a proč tedy není dobré ho "rušit" dalším jídlem, pro mě bylo asi nejpřínosnější. Chybu jsem dělala právě v tom, že jsem buď hladověla nebo jsem naopak "uzobávala" každou chvilku nějakou maličkost.

Vladimíra: Překvapení je, že hubnu i když jím o mnoho víc! Přes den jsem jedla málo, doháněla jsem to pozdě večer. Jedla jsem tučnější a jiné nevyhovující potraviny. Měla jsem málo pohybu.

nova visage

Monika: Poskytnuté informace - jako kdy co a kolik jíst jsou důležité pro změnu stravovacích návyků natrvalo.

Dana: Překvapení je to, že nemám hlad a hubnu. Dělala jsem chybu v tom, že jsem málo jedla a nepila.

Miroslava: Váhu jsem udržovala pravidelnou pohybovou aktivitou, což v posledních 2 letech přestalo fungovat, chybu jsem dělala v nepravidelném stravování

Kateřina: Troufám si tvrdit, že dnes už to vím zcela přesně. Dříve byl můj jídelníček chybný jak svou kvalitou, tak i kvantitou. Když si to uvědomím zpětně, jedla jsem sice méně, ale nedodržovala jsem časový rozestup a zároveň nijak zvlášť nedbala na jeho složení. Také díky správné intenzitě a druhu pohybu, jež nám poradila Eva je mé hubnutí efektivnější. Dříve jsem také hodně sportovala, ale vše jsem dělala na maximum, což jak dnes vím, je špatná cesta ke ztrátě kilogramů.

Alena: Překvapení jsem žádné nezažila. Teoreticky to znám, ale praxe je náročnější.

Martina R.: Překvapením pro mě určitě byly informace o tucích a margarínech, netušila jsem, že je pro mě prospěšnější pravé máslo a sádlo více než margarín. Moje největší chyby byly určitě vynechávání sacharidů k snídani a vynechávání bílkovin k večeři a nepravidelnost pohybu.

Irena: Překvapením pro mě bylo množství jídla, které jsem měla jíst, jedla jsem málo, jen 3x denně.

Co se v posledním měsíci zlepšilo, kdy jste pocítila, že jste na dobré cestě k hubnutí?

Jitka: V posledním období se změnilo spoustu věcí. Změnila jsem šatník a začala nosit oblečení, které mi leželo ve skříni a čekalo na to, až budu hubenější. I lidé v mém okolí, které potkávám v zaměstnání nebo v každodenním životě si také všimli, že jsem zhubla, což mě asi nejvíce potěšilo.

nova visage

Martina: V tuto chvíli nemůžu říct, že jsem spokojená s tím jak mi ubývá váha a dokonce mě to trápilo, protože většina kolegyněk už výsledky má. Ale pochopila jsem, co se v mém těle právě teď odehrává: za poslední týdny jsem začala pravidelně chodit na "velkou" a to je pro mé tělo veliká úleva. Je krásné vidět, že moje tělo začíná lépe fungovat.
Druhou důležitou změnou je, že jsem přestala mít chuť na čokoládu. Možná si řeknete, že odepřít si sladké není nic těžkého, ale věřte mi, že já jsem byla vysoce nadprůměrným konzumentem mléčné čokolády. Dokázala jsem spořádat i čtyři tabulky za den a dnes dokonce procházím kolem mých oblíbených čokolád v obchodě a nemám na ně chuť.

Vladimíra: Zlepšilo se mi zažívání, únava téměř zmizela, mám více energie a elánu. Lépe se mi pohybuje. A mám větší radost ze života!

Monika: Nové stravování je vlastně na začátku je to krátká doba na posuzování, ale již teď cítím změnu.Věnuji se víc sama sobě, nemám zažívací problémy, častěji se procházím, jezdím na kole, znám svou tepovou frekvenci při aktivním sportu, mám lepší náladu.

Dana: V posledním měsíci se cítím velice dobře, nemám hlad a váha jde dolů. Za měsíc a půl jsem zhubla skoro 5 kg.

Miroslava: Cítím se lépe, nejsem tolik unavená.

Martina R.

Kateřina: Změnil se můj přístup k jídlu a sobě samé. Už nemám z jídla strach a za každé kilo dolů se pochválím. I když to není ještě ideální a mám před sebou dlouhou cestu, dokáži se pochválit a nedívám se do zrcadla na tu

tlustou holku, ale na ženu, která si jde za svým cílem.

Alena: Zlepšila se mi nálada.

Martina R.: Určitě se u mě výrazně zlepšila kontrola toho co všechno jím a v jakém množství a kvalitě, taky jsem začala kontrolovat svoje chutě. Rozhodně mám díky pravidelnému cvičení lepší fyzičku a jsem méně unavená. Že jsem na dobré cestě k hubnutí jsem pocítila, když mi kamarádi a kolegové začali říkat že jsem štíhlejší a když jsem začala postupně ze skříně vytahovat oblečení z doby kdy jsem měla o 15 kg míň.

Irena: Mám více energie, těším se na cvičení, zhubla jsem něco málo.

Co byste doporučila ostatním dámám, které chtějí pro své zdraví něco udělat?

Jitka: Ostatním zájemcům bych doporučila, aby také zavítali do Vital centra a odnesli si odtud cenné informace. Zhubnout se dá v každém věku. Stačí dodržoval rady poradkyň a taky se jimi řídit. Stačí jen chtít se sebou něco dělat a vytrvat.nova visage

Martina: Myslím, že pro mě bylo nejdůležitější pochopit, co jsem dělala špatně a jak vlastně mé tělo funguje. Určitě bych všem doporučila přestat s dietami a vrhnout se na rozmazlování svého těla pomocí zdravého životního stylu. A až budou naše tělíčka spokojená, určitě se nám odmění svou krásou - někomu plochým bříškem a někomu třeba pevnějšími nehty.

Vladimíra: Určitě se nebát jít do hubnutí. Je to docela jednoduché, a opravdu stojí za to vyhrát sama nad sebou!

Monika: Doporučuji všem těm co jsou v několikaletém bludném kruhu, aby si našli výživové poradce a nechali se vyvést z bludného kruhu jednou provždy. Jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila kurzu moc děkuji za to, že jste mi to umožnili, až to skončí bude mi smutno.

Dana: Doporučila bych aby určitě vyzkoušeli to co já a věřili tomu, že to opravdu funguje. Navíc pod vedením Gábinky a Lucky to jde velice dobře, když přesně dodržujete co vám poradí. Myslím si, že by to měli vyzkoušet všichni, kteří opravdu chtějí zdravě zhubnout, protože to opravdu funguje.

Miroslava: Udělat si na sebe čas, nechat si poradit odborníky a hlavně se mít ráda.

IrenaKateřina: Hlavní je začít. Začít především pro sebe. Uvědomit si proč to chci a co mi to přinese. Uvědomit si, že začít není nikdy pozdě, ale že se také může stát, že nám ujede vlak. Když vidím kolik let jsem se trápila různými dietami a vše vyšlo v niveč, je mi to líto. Kdybych tehdy začala vyváženou stravou a sportem mohla jsem se ze ztracených kil radovat již mnohem dříve.

Alena: Až ucítí, že nastal ten čas, tak ať do toho jdou. Stojí to určit za to.

Martina R.: Ať začnou číst obaly potravin a pokud chtějí zhubnout ať se určitě obrátí na odborníka a nespoléhají na „zaručené recepty“ z druhé ruky. 

Irena: Rozhodnout se ke změně a vydržet, protože je to běh na dlouhou trať a je to náročné a těžké, ale pocit uspokojení za to stojí.

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:49 )